درآمد اینترنتی با تدریس خصوصی آنلاین

استاد یاب

ویژگی بارز اسامی و عناوین صریح، ارتباط سریع و ساده با مخاطب هست، پس وقتی نام سایت‌ استادیاب را بشنوید یا عنوان آن را ببینید کاملا طبیعی است فعالیت آموزشی، یا پیدا کردن مدرس نزدیکترین یا دقیق‌ترین حدس برای فعالیت این سایت باشد. استادیاب یک سایت تخصصی با محوریت آموزش آنلاین و معرفی بسترهای تدریس است. این سامانه در بخشی از معرفی فعالیت خود می‌نویسد:

.. این پایگاه با رسالت و دغدغه معرفی اساتید کشور و از میان برداشتن فاصله همیشگی بین مدرسی و محصلین گرامی فعالیت خود را آغاز نمود و در این راستا تلاش می کند تا با استفاده از صاحبان اصلی خود که همان اساتید محترم هستند به جمع آوری و ارائه بانکی مدون از جزوات و نمونه سوالات درسی در تمامی سطوح بپردازد..

سامانه‌های تدریس آنلاین مانند استادیاب بستر بسیار خوبی برای تبدیل مهارت به درآمد است. تدریس‌چی و استاد سلام از دیگر نمونه‌های موفق در این حوزه هستند. قبلا در نت‌استارت یک سایت دیگر را تحت عنوان استادیاب با دامنه دات کام معرفی کرده بودیم که فعالیت آن بعد از مدتی متوقف شد. سایت فعلی با دامنه دات نت فعالیت می‌کند و به نظر می‌رسد فقط تشابه اسمی و کاری بین این دو سایت وجود دارد.

ویژگی مهمی که می‌تواند برای شما از طریق استادیاب درآمدزایی داشته باشد قابلیت تدریس و ایجاد کلاس خصوصی در این سامانه است. مدرسین می‌توانند پس از عضویت رایگان در استادیاب، رزومه و نمایه کاربری خود را تکمیل و تشکیل کلاس درس بدهند.

آدرس استادیاب: http://ostadyab.net

بازنشر محتوای نت‌استارت حتی با ذکر منبع در هر نوع رسانه صرفا با مجوز کتبی امکان‌پذیر است