کسب درامد از سایت Picuu ، خلاقیت = درامد و پول

چگونه با خلاقیت خود از سایت Picuu کسب درامد کنیم؟

http://s7.picofile.com/file/8254360884/picuu_banner_Bia2Mah_ir_.gif

 
سلامی گرم خدمت عزیزان وبسایت بیاتوماه Bia2Mah

امروز قصد داریم سایت picuu رو معرفی حضور شما عزیزان کنیم.

سایتی که شما عزیزان میتوانید تصاویر خود را بر روی لوازم خانگی یا لوازم استراحت یا تحریر و غیره چاپ کنید بعد این امکان هست که شما اون رو سفارش بدید بیاد برای خودتون.

شی هایی که میتوانید روی ان برچسب بزنید عبارت اند از :
موس پد ،کارت پستال ، رو بالشی ، تقویم ، پازل ، لیوان ، قاب گوشی و بسیاری از چیز های دیگر.

این سایت پیکو اسم دارد و بسیار خوب و جالب هست اگر تا بحال در این سایت فعالیتی نداشته اید میتوانید همین الان عضویت و فعالیت کنید.

 .http://s7.picofile.com/file/8254360884/picuu_banner_Bia2Mah_ir_.gif


آیا امکان چاپ تصاویر بصورت مجانی هست یا خیر؟ بله نه تنها میتوانید بصورت مجانی چاپ کنید بلکه میتوانید با زیرمجموعه گیری و دعوت از دوستان برای خرید از این سایت پورسانت هم دریافت کنید که بنا به خرید رجوع کننده شما این مبلغ متغییر هست. اگر ایشان بطور مثال خرید بالای 10 یا 20 هزار تومن داشته باشند شما میتوانیدمبلغی بین 5 الی 8 هزارتومن دریافت کنید که فقط از این وجه برای خرید از سایت میتوانید استفاده کنید.
http://s6.picofile.com/file/8254360734/picuu_Bia2Mah_ir_.jpg


دیگر قابلیتی که این سایت دارد امکان ایجاد فروشگاه است که شما میتوانید در آن عکس یا ایده هایی که بر روی تیشرت ، لیوان ، قاب گوشی ، تقویم ، پازل ، موس پد ،کارت پستال ، رو بالشی و …  ایجاد کرده در آن به نمایش بگزارید . سپس به ازای هر خرید که از عکس ها و ایده هایی که شما ایجاد کرده اید شود به شما مبلغی به عنوان پورسانت تعلق می گیرد که این پورسانت هم فقط میتوانید برای خرید محصولات سایت استفاده کنید.

به منظور افتتاح فروشگاه اختصاصی در سایت picuu میاوانید به قسمت تنظیمات مراجعه کرده و گزینه مدیریت فروشگاه شما زده و شروع به ساخت فروشگاه خود بکنید.شما عزیزان میتوانید با خلاقیت و توانایی های خود اشکال و تصاویر زیادی را روی تیشرت ها ، لیوان ها و لوازم دیگر برچسب بزنید بعد با فروش ان به درامد میلیونی برسید و کسب درامد کنید.

سایت picuu یک بخش مخصوص فروشگاه مجانی قرار داده است که میتوانید براحتی از ان استفاده کرده و لوازم خود را بفروشید.
 

____________________________________________________________________________________

کسب درامد از MiniJOb

کسب درامد از سایت Googelsads

____________________________________________________________________________________

موفق و پیروز باشید.

Bia2Mah.ir