close
تبلیغات در اینترنت
کسب درامد از اينترنت با روش هاي عملي

کسب درامد جوانی از تلگرام ماهیانه 30 میلیون تومن

نظرات

مدیر تلگرامی که ماهی ۳۰ میلیون درآمد دارد

 


http://s2.picofile.com/file/8262974642/tlegram_earn_money_30_m_Bia2Mah_ir_.jpg

 

 

بسیاری از دوستان و هموطنان هنوز هم که هنوز هست با این همه حجم گستره علم و تکنولوژی ازحجم درامد از اینترنت خبر چندانی ندارند. قبلتر آموزش کسب درامد و طریقه کسب درامد از تلگرام رو مفصل آموزش دادیم.

بسیاری از دوستان و هموطنان هنوز از درامد میلیونی تلگرام بی خبرند. بسیاری از دوستان هنوز نمیدانند که اینترنت دنیایی است از فرصت های شغلی که شاید بهتر و راحت تر از پشت میز نشستن هم باشد ؛ بسیاری از دوستان و هموطنان هنوز هم که هنوز هست در این باور هستند که آن دسته از کانال های تلگرام به ممبر بیش از 100 هزار همگی برای فان و خوش گذرانیست.

حال انکه مدیران (admin) این کانال ها در ماه درامد  از 1 تا 30 میلیون تومن دراند. ان هم با کپی پیست (copy/paste) کردن 3 جک در صبح ، 3 جوک در ظهر و 3 جوک در شب. (البته سختیی هایی هم دارد که از حوصله این مقاله خارج هست ، اما مقصود بیان سادگی کسب درامد از از یک کانال تلگرام هست.)


بسیاری از دوستان کسب درامد رو محدود به چند تا سایت خارجی و ایرانی میدانند ، بسیاری از دوستان کسب درامد از اینترنت رو محدود به تعداد انگشت شماری سایت میدانند و ...

اما اینجاست که سوال پش میایید : پس خلاقیت چه؟!

کاری نداریم ؛ بریم سر اصل مطلب :

امروز ما کامنتی از یکی از دوستان دریافت کردیم با مضمون : کسب درامد از تلگرام خخخخخ برو بابا ... (چندین الفاظ دیگر که شایان ذکر نیست)


بنده حقیر که از سال 1393 در خدمت شما عزیزان هستیم ، کامنت هایی که باعث به حاشیه کشیده شدن وبسایت میشود رو اصلا تایید نکردیم و نخاهیم کرد.

اما باور بفرمایید باعث تاسف و سرافکندگی است که عده ای از دوستان روزانه با بی خبری از دنیای بی نهایت
کسب درامد از اینترنت و فرصت های شغلی اینترنتی ، نیز بستر های بسیار مناسب فعالیت در حوزه تجارت الکترونیک ، نظراتی رو میفرستند که همواره علت بر شکست بسیاری از دوستان در اینترنت و دلسرد شدن از این بستر مناسب میگردد.آیا کسب درامد از تلگرام واقعیت دارد؟

اصلا در آن شک نکنید.


برای اثبات ؛ خبر معروف کسب درامد مدیر تلگرامی با حجم 30 میلیون تومن در ماه رو از سایت خبری بزرگ مهران نیوز برای شما عزیزان آماده کردیم که با انگیزه مضاعفی کار رو دنبال کنید.
بیاتوماه :
چند روزی هست که این خبر در فضای نت میچرخد بسیاری هم با همین خبر شروع به کسب درامد  از تلگرام کرده اند.

انشالاه در اینده ای نزدیک قدم به قدم توضیح خاهیم داد که چگونه ممبر جذب کنیم آن هم در حدود 100 هزار و حتی بیشتر.___________________________________________________________________________________________________

مدیر تلگرامی با درامد 30 میلیون تومن در ماه
«رضا راد» یا «منصور قیامت» مدیر کانال «گیزمیز» یکی از محبوب ترین کانال های تلگرام است که حدود ۷۰۰ هزار مخاطب جمع کرده. اگر برایتان سوال است که زندگی یک مدیر تلگرام چطور می گذرد این مصاحبه را بخوانید.

مجله مهر- عطیه همتی: « آقا داماد چه کاره هستند؟» «مدیر یک کانال پرطرفدار در تلگرام هستند.» احتمالا شما هم این دو جمله را بارها در شوخی های تلگرامی خوانده اید. اما این دو جمله اصلا چیز غیرواقعی و عجیب و غریبی نیستند. این روزها مدیر کانال تلگرام بودن یکی از شغل های پردرآمد است و تنها زیرساختی که لازم دارد داشتن یک اینترنت پرسرعت است. آقای «رضا راد» با نام مستعار «منصور قیامت» یکی از همان خوره های اینترنت است که از روزی که پایش به فضای مجازی باز شد توانست از این پشت کامپیوتر نشینی درآمد کسب کند. حالا بعد از ۱۰ سال و در سن ۳۱ سالگی مدیریت کانال گیزمیز را با حدود ۷۰۰ هزار عضو به عهده دارد و هر روز ساعت ها برای به روز رسانی کانالش وقت صرف می کند. منصور قیامت مهمان ما در مجله مهر شد تا درباره خودش، تلگرام و شغل عجیب و غریبش گپ بزنیم:

در الکسا به رتبه زیر ۱۰۰ رسیدم

«رضا راد» متولد تیر ۱۳۶۳ در شهر قم است. کارشناسی مترجمی زبان انگلیسی دارد و از ۱۰ سال پیش که پایش به اینترنت و فضای مجازی باز شده با نام « منصور قیامت» فعالیت می کند:« روزهای اول دانشگاه یک آهنگی از خواننده ای به همین نام می خواندم. از همان موقع بچه های دانشگاه این اسم را رویم گذاشتند. اوایل کارم در اینترنت هم وقتی می خواستم عضو یک انجمن شوم دنبال یک نام کاربری دهان پرکن  می گشتم که خاص هم باشد. برای همین کلمه «قیامت» را انتخاب کردم. بعد هم که وبلاگ زدم از همین اسم استفاده کردم تا اینکه به همین نام مشهور شدم. نام وبلاگم این بود: قیامت واقعی همین جاست.» نشستن پای کامپیوتر و گشت زدن در فضای مجازی بزرگترین قسمت زندگی قیامت است. آنقدر که روزانه در وبلاگش ۱۰۰ پست می گذاشته و برای جمع کردن این پست ها ساعت ها وقت صرف می کرده تا اینکه به رتبه ۱۰۰ ایران در الکسا می رسد: «در وبلاگ هیچ سررشته ای نداشتم فقط از عکس، شعر، جوک و کلا مطالبی که به نظرم جالب می آمد را در وبلاگم قرار می دادم. آن موقع بود که استعداد خودم را در این زمینه کشف کردم که چقدر خوب می توانم جذب مخاطب کنم. بعد دیدم «بلاگفا» امکاناتش کم است وارد «بلاگ اسپات» شدم. در آنجا در عرض ۴ماه به رتبه زیر ۱۰۰ ایران رسیدم. اصلا نمی دانستم الکسا چیست. بقیه کامنت می گذاشتند که خبر داری چه کار کرده ای؟»

 

 

 

 


در خواستگاری می گویم «وب مستر» هستم

 

 

چت های زیاد و بی مورد یکی از کارهای بیهوده ای است که قیامت می گوید حسابی وقتش را با آن تلف کرده است آنقدر که ۶ اکانت یاهو مسنجری که داشت همگی از آی دی های مختلف پر شده بود و دیگر ظرفیت نداشت.« متاسفانه یکی از ناراحتی هایم این است که عمرم را سر همین چت کردن تلف کردم. رسیدم به جایی که کلا چت کردن را کنار گذاشتم. من خیلی درگیر اینترنت بودم و الان هیچ دوستی ندارم. در مهمانی های فامیلی شرکت می کردم ولی دوست درست و حسابی نداشتم. آن موقع ها فامیل ها و آشناها همیشه می گفتند مگر می شود از اینترنت پول در آورد؟ من برعکس بقیه هیچ وقت در کارم مشوق نداشتم. زمانی هم بوده که بیرون کار کنم. اما در حال حاضر شغلم همین کارهای اینترنتی است. مگر شما چطوری پول در می آورید؟ خب کانال هم یک رسانه است. من هم مدیر یک رسانه هستم. خانواده ام اوایل مخالف بودند می گفتند این کار آینده دار نیست البته راست هم می گفتند چون کار سازماندهی شده ای نیست ولی خب من درآمدم خوب است. خیلی مهم است آدم شغلش را دوست داشته باشد. من واقعا عاشق شغلم هستم ولی مادرم وقتی می رود خواستگاری باید برایشان حسابی توضیح بدهد  وگرنه متوجه نمی شوند. بعضی ها که از همان پشت تلفن شغلم را نمی فهمند و فکر می کنند بیکارم و رد می کنند. (خنده) نام شغل ما «وب مستر» است.»

 

 

 

 

هر تبلیغ ۵۰۰ تا ۶۰۰ هزارتومان درآمد

 

 

اولین حقوق مجازی قیامت از گذاشتن یک بنر در وبلاگش شروع می شود که در آمدش ماهی ۸ هزارتومان بود. بعد این موضوع در ادامه به فروش سریالهای کره ای و جومونگ های مختلف می رسد: « یک زمانی سریال های کره ای بیننده زیادی داشت من هم رفتم و درخواست همکاری برای فروش دادم. اتفاقا خیلی هم فروختم و سود کردم.» قیامت درآمد ماهانه اش از تبلیغات اینترنتی را لو نمی دهد و فقط به دادن نرخ پست های تبلیغاتی در کانالش اشاره می کند: « درآمد را به زبان خودم نمی گویم اما حدودش را همه می دانند. تبلیغات در گیزمیز بین ۵۰۰ تا ۶۰۰ هزارتومان است که تا سه هفته آینده رزو شده است. معمولا هم روزی ۲ تا تبلیغ بیشتر نمی گذارم. چون کیفیت کانال برایم خیلی مهم است. من آدم وسواسی هستم. آنقدر که در تمام این ۱۰ سال تنهایی کار کردم. خیلی ها در این چندسال به من گفتند دمتان گرم تیم تان خیلی خوب است و وقتی فهمیدند من تنهایی کار می کنم تعجب کردند. برای گذاشتن تبلیغات هم خیلی وسواس دارم. اینکه متنش چه چیزی باشد و یا چه زمانی منتشر شود برایم مهم است. بنابراین یکی از تبلیغات را شب قبل خواب و دیگری را هم ظهر قبل از ناهار می گذارم. در طول روز هم حدود ۳۰ تا تماس برای گذاشتن تبلیغ دارم که شاید جز دو تماس بقیه را جواب نمی دهم. چون اصلا نیازی به جواب دادن ندارم. حتی برخی هم می گویند باید برای تبلیغ قرارداد ببندیم که من اصلا چنین اعتقادی ندارم من در چت شماره کارت می فرستم آنها هم باید کارت به کارت کنند. حالا این تبلیغات برای برخی بازدهی خوب داشته پیام داده اند و گفتند که حلالت باشد. برخی هم فحش دادند و گفتند بازدهی برایشان نداشته است.» با اینکه آقای مدیر درآمدش را لو نمی دهد با یک حساب سرانگشتی می توان حدس زد که باید ماهیانه بالای ۳۰ میلیون تومان درآمد داشته باشد.

 

 

 

 

کانال یک میلیون نفری حدود یک میلیارد تومان می ارزد

 

 

اسم عجیب و غریب گیزمیز هم سوال بعدی ما می شود که این اسم از کجا می آید؟« من وقتی خواستم برای سایتم یک دامین بگیرم. اصرار داشتم که دات کام باشد. برای همین هرکلمه معنی داری که وارد می کردم پیش از من آن را گرفته بودند. هرکلمه بی معنی هم که وارد می کردم انگار به زبان های خارجی معنی داشت چون آن ها را هم گرفته بوند. تا اینکه کلمه «گیزمیز» به ذهنم رسید. به نظرم هم یک اسم فان بود و ۶حرف بیشتر نداشت. برای همین ثبتش کردم. بعد هم با ورود کانال به تلگرام این اسم را ادامه دادم.» درحین مصاحبه که منصور قیامت روبرویمان نشسته است در کانال تلگرامی اش پیام های جدیدی اضافه می شود و این موضوع سوال ما می شود: « من از قبل یک سری از پست ها را آماده می کنم و به تازگی همکار جدیدی به کار اضافه کرده ام که در غیاب من پست ها را در گیز میز منتشر می کند. شما اگر یک نصفه روز از رقبایت جا بمانی دیگر جاماندی و بعد فایده ای ندارد. برخی کلی برای عضو جمع کردن پول های سنگین خرج می کنند. اما من به این کارها اعتقادی ندارم. یک بار هم سی هزارتومان برای تبلیغ دادم که هیچ فایده ای نداشت. من خبر دارم که شبکه های ماهواره ای یک میلیارد تومان پول می گیرند و یک کانال با یک میلیون عضو به شما می فروشند. بعضی هم با پست های غیراخلاقی سعی می کنند آدم جمع کنند. اما من پست هایم همه خانوادگی است و بیشتر عضوهایم هم به خاطر کپی و فوروارد پست هایم اضافه شده اند. اواسط رشدمان خیلی بالا بود و به روزی ۱۴هزارنفر رسیده بود. اما الان به ۷ هزارنفر در روز تقریبا رسیدیم. من وقتی شروع به کار کردم برخی کانال ها سی هزار فالوئر داشتند. »

 

 

 

 

پلیس فتا حواسش به همه چیز نیست

 

 

آقای قیامت می گوید که دوست دارد به عنوان یکی از مدیران پرطرفداران تلگرام با مسئولین وزارت ارتباطات تعامل داشته باشد و به گفته خودش اگر کاری از دستش برمی آید انجام دهد اما تاکنون هیچ کدام از مسئولین سراغش نیامدند: « به نظرمن باید این تعامل وجود داشته باشد اتفاقا من از پلیس فتا و فیلترینگ واقعا تقاضا می کنم که روی کانال های تلگرام و کارهای ما نظارت کنند. اگر جایی مشکلی پیش آمد تذکر بدهند. ماهم حتما به آن عمل می کنیم. اینطوری نباشد که بعد وارد عمل شوند. اتفاقا برخی کانال ها خیلی مستهجن هستند که باید فیلتر شوند. به نظرمن متاسفانه پلیس فتا حواسش به همه چیز نیست.» با این حال آقای قیامت می گوید بسیاری از جامعه شناسان و دانشجویان و فعالان حوزه ارتباطان برای بررسی و تحقیق سراغش آمدند و از او درباره این کار پرس و جو کرده اند.

 

 

تلگرام فیلتر شود عین خیالم نیست!

 

 


با این همه فشار کاری و تبلیغات و درآمد چند ۱۰ میلیونی آقای قیامت یک ماشین «لیفان ۶۲» و یک گوشی «هوآوی» دارد که در طول مصاحبه فقط به خواست ما یک بار از جیبش بیرون می آورد. بارها هم تاکید می کند که این گوشی به دست بودن اصلا چیز خوبی نیست و زمانی که از پشت میز کارش بلند می شود دیگر خودش را با تلفن همراهش سرگرم نمی کند. قیامت اعتراف می کند که جز کارهای اینترنتی کار دیگری بلد نیست ولی از فیلتر شدن تلگرام هم هیچ ابایی ندارد: « من پیش از ورود به تلگرام داشتم از دنیای اینترنت می رفتم اما کانال، دقیقا همان چیزی بود که می خواستم برای همین پابند شدم. خیلی ها به من می گویند اگر تلگرام فیلتر شود نمی ترسی؟ چون کانالت حیف است. من همیشه گفتم اگر فیلتر شد، حداقل یک خوبی دارد که به زندگی مان می رسیم؛ چون واقعا تمام وقتمان را از دست دادیم. من واقعا جوانی ام پای اینترنت رفت. اینترنت درک، شعور ودانشم را بالا برد. درآمد نسبتا مناسبی هم بدست آوردم. توانستم توانایی هایم را به خودم و بعد به دیگران ثابت کنم. اما مهم ترین نکته منفی اش این بود که اصلا نتوانستم جوانی کنم. من بخواهم مسافرت بروم با بدبختی سه روز جایی می روم و باید سریع برگردم. چون باید کانال را به روز کنم.اینطوری نمی شود زندگی کرد. اما تا زمانی که هستم به اعتبار و کیفیت کارم اهمیت می دهم. اگر گیزمیز را ول کنم اعتبار ۱۰ ساله ام کاملا خدشه دار می شود. منصور قیامت اگر موفق بوده به خاطر این است تمام وقت کار کرده . حالا اگر تلگرام فیلتر شود بزرگ ترین فایده اش این است که به زندگی‌مان می رسیم. من هم آدم طماعی از نظر مادی نیستم. کارم را هم کرده ام و همه فهمیده اند منصور قیامت می تواند.»
_________________________________________________________________________

آموزش کسب درامد از تلگرام Telegram

آموزش کسب درامد از اینستاگرام Instagram


کسب درامد از مارکتینگ (Marketing)

_________________________________________________________________________

 Bia2Mah.ir

بیاتوماه فراموش نشهخجالت

سوالی موردی بود ، اینجا بیاتوماه هست. پس راحت باشید.

 

 

 1. پیمان

  سلام خسته نباشید.من مغازه لباس و تولیدی لباس دارم و وارد کننده لباس های اسپرت دخترانه از باکو هستم و تو استارا ساکنم.
  خودم مهندس کامپیوترم.
  چند وقتی هست میبینم با پیشرفت فروشگاهای اینتنتی لباس من هم در این صدد هستم که یه فروشگاه اینتنتی لباس خیلی حرفه ای با تبلیغات زیاد انجام بدم.
  اما مردد هستم که جواب بگیرم.
  خواستم نظر شمارو بدونم .ممنون میشم کمکم کید

  پاسخ : سلام عرض تحیت بزرگوار 😊

  در کامنت قبلی جواب داده شد بزرگوار. راهنمایی ها و توضیحات بیشتر خاستید. کافیست بفرمائید.

  🌹🌹🌹

 2. مهدی

  یک سوال دارم خواهش میکنم اگه میدونین دقیق جواب بدین من میخوام یک کانال تلگرام بزنم تا چهارصد تومن هم میتونم برای تبلیغات خرج کنم وهدفم اینه که اعضا برسه به 40k حالا میخوام بدونم چه را هایی رو برای رسیدن به این تعداد پیشنهاد میکنید؟ ایا کانال های خاصی برای این کار هستند؟ خواهش میکنم دقیق جواب بدید

  پاسخ :
  سلام و عرض تحيت بزرگوار

  بله خاهش میکنم.

  برای کسب درامد از کانال تلگرام حداقل باید 200 ک ممبر داشته باشید تا از طریق اسپانسرینگ درامدزایی کنید.

  40 ک هم برای شروع خوبه.


  خب بنده تخصصا در این عرصه فعالیت ندارم ، اما برای افزایش ممبر تلگرام سایت های پاپ اپ رو پیشنهاد میکنم. کافیه تو گوگل سرچ کنید.

  روش دوم تبلیغ در دیگر سایت ها و کانال هاست. کمی باید خلاقیت به خرج بدی.

  مثلا موضوع کانالت متفاوت باشه (خلاقیت یعنی خلق کردن) ، مثلا بگی هر روز آپیم.

  تبلیغات رو هم با هزینه ها کم تر شروع کنید. یکجا تبلیغ نکنید. خورد خورد اما در جاهای بیشتر سرمایه گذاری کن.بازدهی مسلما بیشتر هست.

  3- باید در کانال ها و مکان های مرتبط تبلیغ کنی. تبلغی کانال آشپزی در یک وبسایت کسب و کار اصلا نمیتونه بازدهی داشته باشه.

  مطالب براي شما هستند هر نوع سوالي بود بفرماييد

 3. مهدی

  یک سوال دارم خواهش میکنم اگه میدونین دقیق جواب بدین من میخوام یک کانال تلگرام بزنم تا چهارصد تومن هم میتونم برای تبلیغات خرج کنم وهدفم اینه که اعضا برسه به 40k حالا میخوام بدونم چه را هایی رو برای رسیدن به این تعداد پیشنهاد میکنید؟ ایا کانال های خاصی برای این کار هستند؟ خواهش میکنم دقیق جواب بدید

  پاسخ :
  سلام و عرض تحيت بزرگوار

  در کامنت قبلی جواب داده شد بزرگوار.

  مطالب براي شما هستند هر نوع سوالي بود بفرماييد

 4. تچرا

  سلام وقتتون بخیر باشه
  ممنون از لطفتون
  در این صفحه
  http://www.bia2mah.ir/post/344/%DA%A9%D8%B3%D8%A8-%D8%AF%D8%B1%D8%A7%D9%85%D8%AF-%D8%AC%D9%88%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D8%AA%D9%84%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%85-%D9%85%D8%A7%D9%87%DB%8C%D8%A7%D9%86%D9%87-30-%D9%85%DB%8C%D9%84%DB%8C%D9%88%D9%86-%D8%AA%D9%88%D9%85%D9%86-


  پاسخ :
  سلام عزيز دل

  یک لینک خراب بود.

  فیکس شد.

  تمنا ميکنيم سوال ديگري بود کاملا راحت باشيد

 5. تچرا

  سلام وقتتون بخیر باشه
  ببخشید چرا وقتی رو لینک اموزشهاتون کلیک میکنیم صفحه رز بلاگ رو باز میکنه،میشه منو راهنمای کنید
  من خیلی مشتاق شدم واسه انجام این کار
  اگر بتونید بیشتر در این زمینه کسب در امد اینترنتی به طور واضح تری به من توضییح بدید ممنون میشم من کل سایتتون مطالعه کردم
  من قبلا بسته کسب درامد از اینترنت رو خریداری کردم ولی به نتیجه ای نرسیدم العان دیگه پشتیبانش هم جواب نمیده نمیخوام اینم مثل قبلی باشه


  پاسخ :
  سلام عزيز دل

  خوشحالیم که به جمع بیاتوماهی ها اضافه شدید. با عث افتخار هست که پست های ما رو مطالعه فرمودید.

  اگر صفحه رزبلاگ رو نشون میده یعنی اینکه لینک خراب هست. خاهشا بفرمایید که در کدام صفحه لینک های خراب موجود هستند؟ تا بیشتر از این شرمنده دوستان نشویم.

  تمنا ميکنيم سوال ديگري بود کاملا راحت باشيد

 6. محمد

  سلام. اگه بخوام پیج اینستامو بفروشم چی کار بابد کنم؟
  از اینستا گرام چطوری میشه درامد زایی گرد؟

  پاسخ :
  سلام عزيز دل

  در کامنت قبلی عرض شد.

  تمنا ميکنيم سوال ديگري بود کاملا راحت باشيد

 7. محمد

  سلام یه سوال اگه بخوایک پیج اینستا رو بفروشم چطوری اینکارو باید انجام بدم؟
  راستی نحوه درامد زایی از اینستا چطوریه؟

  پاسخ :
  سلام عزيز دل

  خیلی راحت میتونید بفروشید ، مثل با خبر کردن دوستان در سایت ها ، فروم ها ، سوشال نتورک ها ، مخصوصا فروم معروف پرشین تولز ، یا ایجاد وبسایت و فروش ایجاد وبلاگ و فروش.

  یا اصلا یه سایت هایی هستند که مثل بنگاه عمل میکنند. واسطه.

  2- نحوه اموزشش دقیقا مثل تلگرام هست با تبلیغات و اینجور چیزا.

  یه پستی مفصل در این کیس ارسال خاهیم کرد.

  تمنا ميکنيم سوال ديگري بود کاملا راحت باشيد

 8. پریسا

  بهترین سایتی که تا بحال تو عمرم دیدم !!! خیلی ممنون از زحماتتون اغای مدیر. خیییییییلی

  پاسخ :
  سلام عزيز دل

  شرمنده نفرمایید. در این حد ها هم نیستیم.

  بمباران شرمساری جنابعالی همواره شامل حال حقیر بوده.

  تمنا ميکنيم سوال ديگري بود کاملا راحت باشيد

(نظـرات سـازنده شمـا عزيزان موجب بهتر شدن روز افـزون بياتوماه خـواهد شد)

(سـوالات رو در بخـش مربوطه مطرح بفرماييد تا ديگر عزيزان هم استفاده کنند)

(به سوالات شما مهربون ها کم تر از 1 ساعت جواب داده خواهد شد ، بفرماييد)

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:):(;):D;)):X:?:P:*=((:O@};-:B/:):S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟[حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی

(براي حمايت از ما روي گزينه G+1گوشه سايت کليک بفرماييد)