کلود مایننینگ چیست؟ cloud mining چیست؟ GHS چیست؟ استخراج ابری چیست؟

 

 

http://s6.picofile.com/file/8243545500/GHS_Bia2Mah_ir_.jpg

 

 

 

 

 

 

سلام بر عزیزان همیشگی Bia2Mahاول از همه میخام خیلی خلاصه عرض کنم و بعد توضیح مفصل :

Cloud : ابر

Mining : استخراج

Cloud mining یا همان استخراج ابری نوعی استخراج هست که شامل بیت کوین (BTC) ، لایت کوین (LTC) ، داک کوین (DOGC) و ..و میشود.

یعنی یک دستگاه (سرور ها و سی پی یو ها / Servers & CPU) کار استحراج بیت کوین و غیره رو انجام میده و نیازی نیست که حتما ما دخالتی داشته باشیم.

یک شخصی میاد یه پول خیلی بزرگی میده و سرور و سی پی یو میخره ، بعد توسط این ها بیت کوین ، لایت کوین ، داگ کوین و ... استخراج میکنه ، سپس برای افزایش درامد و جبران هزینه ها ابتدا یک سایتی میزنه و قسمتی از این دستگاه عظیم رو به من و شما اجاره میده که واحد آن GHS هست. 

 

 

توصیه میکنیم دو سایت بزرگ جنسیس و هش فلیر رو در این زمینه از دست ندید.که قیمت این نوع اجاره از 2 دلار شروع میشه و تا 1000 دلار هم میرسد.


وحالا :

2- توضیح مفصل GHS & Cloud Mining :

استخراج بیت کوین به روش ابری Bitcoin Cloud mining

 

استخراج بیت کوین به روش ابری Bitcoin Cloud mining برای مبادله بیتکوین باید معادلات پیچیده ریاضی انجام شود یعنی وقتی شما مقداری بیتکوین را ارسال میکنید باید برای آن چند بلوک ریاضی تشکیل شود که این معادلات باید به وسیله کامپیوتر حل شود و برای اینکه یک کامپیوتر بتواند یک  بلوک را حل کند باید یک سال به شبکه وصل باشد تا آن را حل کند.

یعنی این شبکه ارزی بر خلاف یک شبکه پولی و بانکی بر اساس الگوریتم ها و کدگزاری پایدار است و بوسیله همین کدگزاری ها ایمن نگه داشته میشود. حال برای ایجاد این امنیت و حتی نگهداری شبکه، نیاز به محاسبات بسیار پیچیده ای میباشد.

حتی پردازش هر انتقال و تراکنش های کاربران این شکبه بوسیله حل معادلات ریاضی و یا همان کدگزارش انجام میشود. حال کاربران برای کمک به انجام این محاسبات میتوانند ، سخت افزار خود را در خدمت این شبکه قرار دهند و سپس در مقابل این خدمت از شبکه، از همان کوین پاداش دریافت نمایند.

در نتیجه این سیستم (بیتکوین) کاملا مردمی بوده و هیچ بانک و شرکتی در سیستم بیتکوین نیست ، معمولا این کار به صورت اشتراکی با تمام کامپیوتر ها انجام میشود و شبکه حل معادلات برای پایش اطلاعات از پردازش گرهایی چون سی پی یو و کارت گرافیک رایانه ها و در نوع قدرتمند تر آن ، تراشه های اسیک (تراشه ای که حتی در موبایل شما بکار برده شده است و تمام قابلیت آن صرف قدرت و سرعت پردازش آن شده است) استفاده میکنند که نرخ و یا واحد تبادل اطلاعات هش است .

حال یک مزیتی که این شبکه ها داراست این است که مقدار تولید و استخراج آن کوین به مرور کاهش می یابد تا جایی که به صفر و یا مقدار ناچیزی برسد. موضوع مهم دیگر این است که مقدار پاداش همیشه محدود است و به تعداد ماینرها (استخراج گران و کاربران -  به خدمت گرفتن سخت افزار از سوی کاربران جهت کمک به پردازش شبکه را استخراج و یا همان ماینینگ گفته میشود که قبلا اشاره شد در برابر این خدمت ، پاداش از همان کوین دریافت میکنند).

در نتیجه به دلیل این محدودیت ها به مرور با افزایش تعداد کاربران و نیز کاهش مقدار پاداش، سهم کمتری نصیب هر ماینر میشود (این عمل را سختی کار و یا همان دیفیکالتی یا همان difficultly گویند) و  چون  به مرور هزینه ها بالا میرود و نسبت به هزینه و مخارج سخت افزارها و سیستم ها نسبت به میزان پاداش دریافتی کاهش می یابد (یعنی بطور مثال چهار کارت گرافیکی حرفه ای بطور موازی روی آن بسته شده باشد عمل اسخراج را انجام دهید باید برای خرید کامپیوتر حداقل 12 میلیون تومان هزینه کنید که با این سیتم می توانید ماهی هشتاد هزار تومان کار کنید ! و این عمل اصلا منطقی نیست.) در نتیجه سرمایه گذارهایی هستند که اقدام به راه اندازی یک سرور(CLOUD) میکنند و سپس گیگاهاش تولیدی این سرور را به دیگران اجاره میدهند و یا میفروشند و هر مقدار بیتکوینی که با آن گیگاهاشی که در اختیار دارد تولید شود، برای خودش است و هر زمان که بخواهد میتواند گیگا هاش خودش را بفروشد و در مقابل صاحب سرور درصدی از آنها میگیرد.حتما تا به حال شنیده اید که میتوان سیستم ها و دستگاه ها و یا کارت گرافیک های بسیار قوی( سخت افزار)، با گیگا هاش بالا خرید و بیتکوین استخراج کرد (Mininig) در این سایت شما به جای خرید این طور تجهیزات، گیگا هاش یا همان GHS خریداری میکنید و بیتکوین استخراج میکنید همان عمل ماینینگ یا mining را انجام میدهید و حتی میتوانید بیتکوین را به ارزهای دیگر هم چون LTC BTC DOGC و حتی دلار تبدیل کنید و خرید و فروش کنید.

با این حال باز هم امروز سایت هایی معتبر هستند که از طریق همین استخراج ابری یا همان cloud minnig به استخراج بیت کوین و ... می پردازند که انشالاه نفسی باقی بود در پست های اینده معرفی خواهیم کرد.

 اگر یادتان باشد فرمودیم که کسب درامد از BTC بیت کوین و دیگر ارز های رمز گذاری شده به 3 روش صورت میگیرید و برای هر کدام پست هایی رو انتشار کردیم:

1- استخراج Mining : سایت هایی که با کلیک به شما یک مقدر ساتوشی رایگان میدهند.

سایت معتبر استخراج BitCoin


2- سرمایه گذاری و دریافت سود Invest : از اسمش پیداست یعنی سرمایه گذاری میکنی و روزانه سود دریافت میکنی مثل سودی که بانک ها می دهند. البته سایت قابل اطمینان زیاد پیدا نمیشه تا معرفی کنیم.


3- خرید و فروش و exchainge : قیمت بیت کوین BTC هر لحظه در حال نوسان هست پس خیلی راحت میشه با خرید و فروش بیت کوین . ایکس چنج به درامد خیلی عالی رسید. پست زیر رو مطالعه بفرمایید:

کسب درامد از exchange و Trade از سایت Cex

کسب درامد از exchange و Trade از
سایت Bitfinex

 

 

 

 

 

 
CLOUD mining یعنی چه و به چه معناست   استخراج بیت کوین به روش کلود ماینینگ

__________________________________________________________________________________________سایت های معتبر استخراج ابر Cloud mining

 

__________________________________________________________________________________________


کسب درامد از سایت کلیکی Epicbux

کسب درامد از سایت های کلیکی جدید و قدیمی

باکس های اسکم ایرانی

باکس های اسکم خارجی 2016__________________________________________________________________________________________

 

Bia2Mah.ir

بیاتوماه فراموش نشهخجالت