سایت کلیکستن اسکم شد | Scam Clixten

سایت قدیمی کلیکی خارجی clixten کلاهبردار

 

 

 

 

http://s9.picofile.com/file/8302428468/clisten_bia2mah.png

 

 

همانطور که قبل تر نیز با شما درباره سایت کلیکی خارجی کلیکستن صحب کرده بودیم ، سایت پی تی سی مذکور یکی از قدیمی ترین ها در این عرصه بود که به تازگی خبر اسکم شدن اش رو شنیدیم.


و در لیست سایت های اسکم 2017 هم قرار دادیم.در ابتدا اگر اشنایی کامل با پی تی سی ندارید پیشنهاد میکنیم پست مربوطه را قرائت بفرمایید.


شایان ذکر هست که بنده حقیر نزدیک چند صد دلار نیز سود داشتم. به دفعات و دفعات برای ما پرداختی داشته ، اما متاسفانه همانطور که از رفتار های ناشینانه و مشکوک این سایت هم مشخص بود ، سایت CLixten بعد از سپری کردن بیش از 3 سال به کار خود پایان داد تا باری دیگر شاهد بی بند و اساس بودن چنین درامدزایی هایی باشیم.

 


 

 

http://s9.picofile.com/file/8302425984/clixten_scam_bia2mah.png

 

 

 

 

خب آخرین برداشت ما که از چندین ماه قبل از این تاریخ ، یعنی 12 مرداد سال 96 شمسی در لیست درخواست بود ، متاسفانه بعد از گذشت 100 روز هیچ پرداختی برای ما صورت نگرفت.

و در جواب تیکت هم مثل همیشه یک جمله تکراری میگفتند که از هر لحاظی ضعف وجودی کلیکستن رو فریاد میزد ؛ لطفا بیشتر در انجمن (forum) فعالیت کنید تا پرداخت شما صورت پذیرد.

اما خبری نشد تا اینکه کلی تحقیق کردم و بعد به حساب خودم تو کلیکستن که سری زدم ، مشاهده کردیم که با نوشته سبز رنگ پرداخت رو انجام شده زده ، اما به اکانت پرفکت مانی ام که سر زدم دیدم خیر خبری از پرداخت نیست.
کلام پایانی :

از سال 91 که وبسایت بیاتوماه به آدرس Bia2Mah.ir  تاسیس شده ، است هدف و رسالت این وبسایت آموزش کسب درامد آنلاین بصورت تخصصی و غیر ریسکی بوده ، هست ، خواهد بود (انشاا...).

سایت های کلیکی خارجی خارجی معرفی شده در این بلاگ ، تنها برای افرادی است که ریسک پذیر باشند.

به دفعات تکار کرده ایم که چیزی به نام کسب و کار کلیکی نداریم ، این سایت ها کاملا ریسکی و غیر قابل پیش بینی هستند.

دو مقوله درامد زایی و کسب و کار نباید با هم ادغام و اشتباه گرفته شود.

در اینده نیز پست هایی درباره کسب و کار های بزرگ نشر خواهیم کرد تا با نحوه صحیح و مطمئن درامدزایی انلاین اشنا شده و کسب و کاری برای خودتان تاسیس کنید.

 

 

 

 

_______________________________________________________________________________

توصیه مهم :

دوستان هدف ما از معرفی سایت های کلیکی (PTC) ، تنهایی آشنایی بیشتر هست ، و اصلا بیاتوماه دات ای ار مسئولیتی در قبال فعالیت کاربرانش ندارد.

عزیزان سایت های کلیکی به الخص سایت های جدید که از سال 2018 به بعد شروع به فعالیت کرده اند ، تماما ریسکی و غیر قابل پیشبینی هستند ، و توصیه همیشگی ما برای فعالیت در این سایت ها با احتیاط بسیار هست ، چنانکه این قبیل سایت ها اصلا و ابدا جز کسب و کار های اینترنتی نیستند و این نوع سایت ها به سایت های اسپم و یا اسکم
معروف اند.

این دسته از سایت ها وابسته به هیچ ارگان یا نهادی نیستند و کاملا مستقل کار میکنند. لذا در صورت استفاده از این نوع سایت ها احتیاط کامل را مد نظر داشته باشید.

_______________________________________________________________________________


حتما توصیه میکنم مقالات زیر را یکبار مطالعه بفرمایید :

آموزش کسب درآمد از وبلاگ در ۱۰ قدم ساده

تمامی 40 روش های کسب درآمد از اینترنت در ایران

چگونه از صفر تا صد یک کسب و کار اینترنتی تاسیس کنیم

10 ایده ناب و جدید کسب درامد از تلگرام | سال 97

کسب درامد از اینترنت بدون هیچ تخصصی | تضمینی

 


_______________________________________________________________________________

 

اتمام مقاله /

منبع : Bia2Mah.ir


موفق و پرسود باشید.